Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Chicago Bulls İddaa Tahmini 13.02.24

Atlanta Hawks – Chicago Bulls İddaa Tahmini 13.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks Salı günü saat 03:30’da Chicago Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 236.5 olarak açıklamışlar. 

Hawks cephesinde işler yoluna girmeye başladı. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede 24 galibiyete ulaştılar, ilk 10 sıra yani play-in potasındaki yerlerini sağlamlaştırmış oldular. Bununla beraber son 5 maçlarından 4 tanesinde ise ortak noktanın yüksek tempo, yumuşak savunma ve bol skorlu mücadeleler olduğunu söyleyebiliriz. O maçlarda minimum 242 sayı üretilirken, kalan bir maçta da 235 sayı çıkmıştı. Matthews ve Capela’dan faydalanamayacaklar, Mills’in durumu ise net değil. 

Bulls da son dönemde toparlanan ekiplerden birisi, son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 25 galibiyete ulaştılar. Onlar da play-in yarışında artık iyi bir konumdalar, biraz olsun rahatladılar. Son 5 maçlık sekansa baktığımızda ise 4 maçtaki hücum performanslarının iyi seviyede olduğunu görebiliriz, o maçlarda minimum115 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Caruso’nun durumu maç saatinde belli olacak, başka önemli eksikleri yok. 

Puan tablosuna baktığımızda aralarındaki denkliği görebiliyoruz zaten, aralarında sadece 1 galibiyetlik bir fark var. Bununla beraber son maçlarda iki takımın da tempoyu yükselttiğini, hücumda verimli oynarken savunmada ise yumuşak kaldıklarını gördük. Bu maçta da karşılıklı olarak tempoyu forse edeceklerini, bir tarafta Young, Murray, Hunter diğer tarafta White, DeRozan, Vucevic gibi silahlar varken birbirlerinin savunma zaaflarını rahatlıkla cezalandırarak bize yüksek skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (236.5) – 1.48
intobet Oranı: ÜST (236.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …