Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 13.02.24

Toronto Raptors – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 13.02.24

NBA Doğu ekibi Toronto Raptors Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Raptors, konferansının vasat ekiplerinden birisi. Play-in potasından bile 5 galibiyet geride kalmış durumdalar. Ama en azından son 3 maçtan ikisini kazanarak olumlu sinyaller verdiler. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda denk rakiplerinden, Batı’nın vasat ekiplerinden Houston’u 3 sayı ile geçerken Doğu’nun güçlü ekiplerinden Cavs’a ise direnenemişler ve tam 24 sayı fark yemişlerdi. Bu maç öncesinde önemli bir eksikleri yok. 

Spurs ise sadece Batı’nın değil, tüm ligin en zayıf halkalarından birisi. Tam 7 maçtır kazanamıyorlar ve zaten toplamda da sadece 10 galibiyet elde edebildiler. Evden uzaktaki mağlubiyet serileri de 4 maça çıkmış durumda! Nitekim son deplasman maçlarında Doğu’nun play-off yarışçılarından Nets’e direnememişler ve tam 20 sayı fark yemişlerdi. Onların da Marcus Morris dışında bu maç öncesinde tam kadro olacaklarını belirtmek gerekli. 

İki takım arasında bir denklik var diyebiliriz. Ancak son maçlardaki form grafiklerine bakınca, bir de üstüne saha avantajını ekleyince galibiyet ibresinin Kanada ekibine kaydığını söylemek gereki. Spurs’ün özellikle son maçlarda deplasman karneleri ciddi sıkıntılı. Raptors ise burada evinde yakın bir zamanda Spurs’den daha iyi seviyede olan, denk rakiplerden Houston’ı yenmişti. Bu maçta da Quickley, Barrett, Barnes, Poeltl gibi silahlarla düşük farklarla da olsa kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …