Anasayfa / Auckland Tuatara / Auckland Tuatara – Nelson Giants İddaa Tahmini 24.06.22

Auckland Tuatara – Nelson Giants İddaa Tahmini 24.06.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Tuatara Cuma günü saat 10:30’da Nelson Giants ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Auckland sezonun en iyi takımlarından biri ama son haftalarda üst üste kayıplar yaşıyorlar, 3 maçtır kazanmayı unuttular. Buna rağmen 7 galibiyetle ve 1 maç fazlasıyla Hawks’ın önünde halen liderlik koltuğunda oturuyorlar. Evlerindeki son maçlarında dişli rakiplerden Nuggets karşısında direnmişler ama savunmada sınıfta kalarak 95-99’luk skorla sürpriz bir yenilgi almışlardı. O son maçta Johnson 23 sayı, 9 ribaund, Schneider 22 sayı, 4 ribaund ve Fahrensohn 18 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimler olmuşlardı.

Giants ise son haftalarda toparlanan ve çıkışa geçen ekiplerden biri, kötü başladıkları sezonda son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak 9 maçta toplam 6 galibiyete ulaştılar, liderlik yarışının sadece 1 adım gerisindeler. Deplasmandaki son maçlarında Nuggets’ı 11 sayı farkla geçerken 17 Haziran’ki son maçlarında ise evlerinde oynamalarına rağmen Saints karşısında beklenenden fazla zorlanmışlar ama yine de 97-94 ile kazanmayı başarmışlardı. O maçta West 35 sayı, 5 ribaund, 10 asist ve Dempster 18 sayı, 12 ribaund ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında öyle ciddi farklar olmadığını özellikle son haftalarda gördük ki bu artık puan tablosuna da yansımaya başladı. Ancak herşeye rağmen Auckland evinde oynamanın avantajına sahip ve son dönemde yaşadıkları kötü sekansta bile evlerinde sadece 1 maç kaybettiler. Giants onlara direnmek isteyecektir ve bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim ama ev sahibinin Johnson ve Schneider liderliğinde zirve yarışında önemli olan bu maçta sürprize izin vermeyeceğini, 3 maçlık kötü seriye son vereceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …