Anasayfa / Cariduros Fajardo / Vaqueros de Bayamon – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.06.22

Vaqueros de Bayamon – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bayamon 28 maçın ardından hanesine 20 galibiyet yazdırdı ve B grubunun güçlü takımlarından biri olarak liderlik koltuğunda oturuyorlar ki en yakın rakipleri Cangrejeros’dan da tam 4 adım önde olduklarının altını çizelim. Evlerindeki performansları da kusursuza yakın, 15 maçtan 14 tanesini kazandılar bu sezon taraftarları karşısında. Ancak evlerindeki son 2 maçta zayıf rakiplere karşı zorlandıklarını, Guayama’yı 81-80 ile Carolina’yı ise 84-82 ile yenebildiklerini görmüştük. 

Fajardo ise rakibi ile yanı gruota 29 maçtan topladığı 14 galibiyetle kendisine 3. sırada yer bulabildi. Ancak son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiklerini ve formsuz olduklarını belirtelim. Özellikle deplasman karnelerinin sorunlu olduğunun altını çizelim, evden uzaktaki son 5 maçlarından 4 tanesini kaybetmişlerdi. Son 2 deplasman maçlarında German’a 8 ve son şampiyon Arecibo’ya ise tam 16 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu ezilmişlerdi. 

İki takım arasında tıpkı puan tablosunda olduğu gibi sahada oynanan basketbol ve kadro kalitesi anlamında da net varklar var. Bayamon özellikle evinde dominant bir takım ve bu sezon çıktıkları 15 maçtan sadece birini kaybettiler taraftarları karşısında. Bu maçta da Rodriguez, Doolittle, Pearson, Mojica gibi değerli isimlerin liderliğinde sürprize izin vermeyeceklerini ve formsuz rakiplerini farklı geçeceklerini, handikapı aşacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Belçika – Hollanda İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Cumartesi günü saat 19:00’da Hollanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini …