Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Avusturalya – ABD İddaa Tahmini 24.08.19

Avusturalya – ABD İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Sidney Marvel Stadyumu’nda Avusturalya bir kez daha Cumartesi saat 07:00’da Amerika Birleşik Devletleri ile karşılaşacak.

Avusturalya ilk maçta ABD’ye direnmiş ve onların temposuna çıkarak karşılık vermeyi başarmıştı. Mills ve Baynes NBA tecrübelerini parkeye çok iyi yansıtmışlar, Bogut’un da onlara eşlik etmesiyle güçlü rakiplerini zorlamalarına rağmen savunmada istedikleri sertliği ortaya koymayınca 86-102 kaybetmekten kurtulamamışlardı.

ABD bir çok yıldızından yoksun olsa da ve bir C takımı hüviyetinde olsa da Walker ve Mitchell liderliğinde genç ve çok yetenekli oyunculara sahip. Koç Popovich’in mentörlüğünde her geçen gün daha iyi basketbol oynuyorlar ve son maçta da özellikle hücumda ne kadar fark yarattıklarını bir kez daha gösterdiler, açık alanda ve yüksek tempoda onlara karşı durmak çok zor.

Bir tarafta Mills, diğer tarafta Walker, ikisi de NBA tecrübesine sahip ve tempoyu çok seven guardlar. Yanlarında da bu tempoya ayak uydurabilecek, tam sahada etkili olan oyuncular var. Bir kez daha 50.000’nin üzerinde bir kalabalığa karşı maçı şova çevireceklerini ve bizlere yüksek tempoda, bol skorlu bir basketbol ziyafeti izleteceklerini düşünüyorum. İlk maçta olduğu gibi yine tercihim üst seçeneğinden yana olacak.

İddaa Oranı: ÜST (183.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (183.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …