Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Günün İddaa Kuponu 23.08.19

Günün İddaa Kuponu 23.08.19

Dünya Kupası öncesi milli takımların hazırlık maçları tam gaz devam ediyor. Ben de sizler için bugün oynanacak maçlar arasından en güvendiğim 3 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Türkiye – Porto Riko : MS 1 (-11.5) / 1.85 (Bets10)

Milli takımımız artık işi çok daha ciddiye alacaktır. Çin’de yapacağımız ilk maç olacağı için belki biraz zorlanabiliriz ama ikinci yarı açılacağımızı düşünüyorum. Cedi liderliğinde Akropolis Turnuvası’nda yaptığımız hataları tekrarlamayacağımızı ve bize göre daha zayıf daha tecrübesiz olan Porto Riko karşısında işi ilk maçtan ciddiye alarak çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacağımızı düşünüyorum.

Çin – Brezilya : MS 2 / 1.50 (Bets10)

Çin son yıllarda basketbola ciddi yatırımlar yapıyor olsa da oyuncu yetiştirme konusunda pek iyi durumda değil. Ming’den sonra önemli bir NBA yıldızı çıkaramadıkları gibi Avrupa’ya da oyuncu ihraç edebilmiş değiller. Tabi bu durum A takım başarısına da yansıdır. Brezilya gibi uluslararası tecrübesi üst düzeyde oyunculardan kurulu bir kadro karşısında kendi evlerinde de olsalar şansları olacağını düşünmüyorum.

Sırbistan – İtalya : MS 1 (-14.5) / 1.85 (Bets10)

İtalya’da Gallinari ve Datome’nin bu maçta dönmeleri bekleniyor. Ancak sakatlıklarını yeni yeni atlatıyorlar ve epey maç eksikleri var. Sırbistan gibi güçlü bir rakip karşısında hemen direkt etki yapabileceklerini düşünmüyorum ki hatta Gallinari düzenleri de bozabilecek bir isim. Sırplar’ın etkili pota altıyla ve Bogdanovic ile İtalya’ya yine rahat üstünlük kuracaklarını ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: 5.13

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …