Anasayfa / Baerums / Baerums – Oppsal İddaa Tahmini 03.01.23

Baerums – Oppsal İddaa Tahmini 03.01.23

Norveç Ligi mücadelesinde Baerums Salı günü saat 21:00’da Oppsal ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 21.5 handikap belirlemişler.

Baerums ligin orta şekerli takımlarından birisi. 15 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve kendilerine 11 takım arasında 6. sırada yer buldular. Evlerindeki son 3 maçta ise Fyllingen’e 1 sayı farkla yenildikten sonra Centrum’u zor da olsa 4 sayı farkla yenmişler ve ligin en zayıf halkası, sadece 1 galibiyeti bulunan Asker’i ise beklendiği çok rahat bir şekilde, 32 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu aynı zamanda onlar için 2022’nin son maçı olmuştu.

Oppsal ise ligin vasat takımlarından birisi. 14 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler şuana kadar. Son 5 maçtan da 4 tanesini kaybederek formsuz bir dönemden geçtiklerini gösterdiler zaten. Diğer taraftan son 2 deplasman maçlarını kaybederken direnç seviyelerinin iyi noktalarda olduğunu da belirtelim. Denk rakiplerinden Asker’e 4 ve orta sıra ekiplerinden Centrum’a ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında elbette puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir siklet farkı mevcut ama bu farkın handikap kadar yüksek olduğu kanaatinde değilim. Oppsal daha önce Baerums gibi diğer orta sıra takımları ile de karşılaşmış ama direnmeden, böyle yüksek farklar hezimete uğramamıştı. Yeni yıla da böyle farklı bir mağlubiyetle başlayamayacaklarını, kaybederken handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+21.5) – 1.63
Rexbet Oranı: MS 2 (+21.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Treviso – Derthona Tortona İddaa Tahmini 29.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 17. hafta mücadelesinde Treviso Pazar günü saat 19:30’da Derthona Tortona …