Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Ludwigsburg – Limoges İddaa Tahmini 03.01.23

Ludwigsburg – Limoges İddaa Tahmini 03.01.23

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi ilk maçında Ludwigsburg Salı günü saat 22:00’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Ludwigsburg bu sezonun hem BCL’de hem de BBL’de iddialı takımlarından birisi. Burada BCL sahnesinde geçen sezon elde ettikleri F4 biletini tekrar ceplerine koymak istiyorlar. Son dönemde evlerindeki performanslarını da yeniden toparladılar. Ligin dişli rakiplerinden Gottingen’i 14 sayı farkla geçerken Ulm’a karşı zorlansalar da 3 sayı farkla kazanmışlardı. O maçta cezalı olan Justin Johnson bu maçta sahada olacak ve sakatlanan Hubb’ın yerine kadroya eklenen Cherry de ilk kez BCL’de takımın formasını giyecek.

Limoges ise bu sezon zaman flaş performanslara imza atan bir takım olsa da BCL’de normal sezon grubunu ancak 3. sırada tamamlayabildi ve play-in’e dezavantajlı bir şekilde geldiler. Alman ekibini en az bir kere deplasmanda yenmeleri gekerecek Top 16 biletini kapabilmek için. Bu bağlamda son dönemde deplasman karnelerine baktığımızda ise 3 maçtan ikisini kaybettiklerini, durumun pek iyi olmadığını görüyoruz. Gravelines’a karşı soğuk bir duş alarak 12 sayı farkla yenilmişler, güçlü Cholet’ye de direnmelerine rağmen 7 sayı farkla kaybetmişlerdi ki bu onlar adına 2022’nin kapanış maçıydı.

İki takım arasında bana göre net anlamda bir seviye ve kalite farkı var. Ludwigsburg çok daha istikrarlı ve iyi basketbol oynayan bir takım ki elbette ev sahibi avntajları da çok kritik. Taraftar desteğini de arkalarına alarak Bartolo, Robersoon, Cherry, Dunn, Whitehead, Miller, Justin Johnson gibi farklı silahları devreye sokacaklarını, evden uzakta maç kazanmakta zorlanan Limoges’u umutandırmadan, farkı güvenli seviyelerde tutarak kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.60
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.88
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …