Anasayfa / Danimarka Ligi / Kopenhagen – Holbaek İddaa Tahmini 03.01.23

Kopenhagen – Holbaek İddaa Tahmini 03.01.23

Danimarka Ligi mücadelesinde Kopenhagen Salı günü saat 21:00’da Holbaek ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Kopenhagen ligin vasat takımlarından birisi. 14 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler. Evlerindeki son maçta ise olumlu sinyaller vermişler, güçlü rakipleri Horsens’e direnerek son topa kadar işi taşımışlar ama 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Ayrıca kupada da konuk ettikleri bu maçtaki rakipleri Holbaek’i 86-79’luk skorla yenmeyi başarmışlardı. İspanyol Ramirez, Amerikalı Vinson ve Serdarevic takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Holbaek ise tam anlamıyla ligin en zayıf halkası. 13 maçta 0 çektiler ve ligin tek galibiyeti bulunmayan takımı konumundalar. Şuana kadar rakipleri onlara ortalama 23 sayı farkla üstünlük kurdular! Son 3 deplasman maçlarında Randers’den 33 ve Bears’dan 10 sayı fark yedikten sonra belirttiğim gibi kupa maçında da bu sahada bu maçtaki rakiplerine karşı direnseler de 7 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğiniz üzere bir seviye farkı var. Sonuçta başkent ekibi 3 tane de olsa hanesine galibiyet yazdırabilmiş bir ekip. Ama Holbaek halen galibiyetle tanışamadıği gibi farklı mağlubiyetlere de devam ediyor. Ev sahibi ekibin alt sıralardan kurtulmak için eline geçen bu fırsatı geri tepmeyeceğini, Ramirez, Vinson, Serdarevic üçlüsünün liderliğinde çift haneli farkları bularak rahat bir galibiyet elde edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.68
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Unics Kazan – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 30.01.23

VTB Ligi kazananlar etabı ilk maçında Unics Kazan Pazartesi günü saat 19:00’da Nizhny Novgorod ile …