Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Bahçeşehir Koleji Genel Menajeri Alparslan Aydın Takımın Hedefini Açıkladı

Bahçeşehir Koleji Genel Menajeri Alparslan Aydın Takımın Hedefini Açıkladı

Bahçehir Koleji Genel Menajeri Alparslan Aydın ligimizin resmi sitesine yaptığı açıklamalarda, ligin yeni takımı olarak hedeflerini iletti.

“Uzun yıllar başarılar elde etmek istiyoruz.”

2017-2018 sezonunda Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve sezon sonunda Eskişehir Basket’in ligden çekilme kararıyla Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne yükselmeye hak kazanan Bahçeşehir Koleji’nde Genel Menajer Alparslan Aydın yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecekleri için büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade eden Aydın, “Bu bizim için büyük bir fırsat. Geride bıraktığımız sezonda çok mücadele edip önemli zaferler elde ettik. Önümüzdeki sezon Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde kalıcı olabilmek için şu andan itibaren çok çalışmamız gerekiyor. Ligin iddialı takımlarından biri haline gelip Türkiye’de ve Avrupa’da örnek gösterilecek bir takım olarak uzun yıllar başarılar elde etmek istiyoruz.” dedi.

Bahçeşehir Koleji olarak köklü bir eğitim kurumu olduklarının altını da çizen Alparslan Aydın, “Eğitimde atmış olduğumuz emin adımları basketbol takımı için de uygulayarak gençleri spora kazandırmaya devam edeceğiz. Bu noktada en büyük hedefimiz, Bahçeşehir Koleji ismini spor kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline getirmek.” ifadelerini kullandı.

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir