Anasayfa / Bakken Bears / Bakken Bears – Bears Academy İddaa Tahmini 03.01.23

Bakken Bears – Bears Academy İddaa Tahmini 03.01.23

Danimarka Ligi mücadelesinde Bakken Bears Salı günü saat 20:30’da Bears Academy ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi için limiti 93.5 olarak açıklamışlar.

Bakken BCL defterini tamamen kapattı ve artık sadece lige konsantre durumda. 10 galibiyet, 3 mağlubiyetlik dereceleri ile 4. sıradalar ve lider Naesved’den 3 adım gerideler ama 2 maçları da eksik. Ligde son yıllarda olduğu gibi yine en skorer en verimli hücum takımlarından biri konumundalar ki maç başına tam 97 sayı üretiyorlar. Son 2 maçlarında denk rakiplerinden Horsens’i deplasmanda 87-89 ile geçerken yılın kendi adlarına kapanış maçında ise Randers’ı 96-85 ile geçmişlerdi.

Bears ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. 14 maçtan 6 tanesini kazandılar ve 7. sırada yer alıyorlar ama son son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiklerinin de altını çizelim, formsuz bir dönemden geçiyorlar. Genelde denk ve kendilerinden bir kademe altta ya da yukarıdaki takımlara karşı iyi işler yapmış olsalar da yılın son maçında lider Naestved karşısnıda savunmada sınıfta kaldıklarını ve 70-91 ile kaybettiklerini görmüştük. 

İki takım arasında elbette net bir seviye farkı var. Bakken artık sadece lige konsantre durumda ve en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Liderden 2 maçları eksik ve bunları galibiyetle tamamlayarak aradaki farkı 1 galibiyete indirmek istiyorlar. Kendi sikletlerinde olmayan Bears karşısında da kendi sahalarında dominant bir oyun ortaya koyacaklarını, kazanırken de 90 sayıalrı geçeceklerini, bu sezon ortalamalarına ulaşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (93.5) – 1.69
Best10 Oranı: EvSahibi ÜST (93.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …