Anasayfa / Finlandiya Ligi / Kataja – Uusikaupunki İddaa Tahmini 03.01.23

Kataja – Uusikaupunki İddaa Tahmini 03.01.23

Finlandiya Ligi 17. hafta mücadelesinde Kataja Salı günü saat 19:30’da Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 13.5 handikap belirlemişler.

Kataja ligin iddialı takımlarından birisi. Nitekim 18 maçlarından 11 tanesini kazanarak da bunun altını doldurdular şuana kadar. Evlerindeki karneleri de gayet iyi durumda, 8 maçlarından 6 tanesini kazandılar. Taraftarları önündeki son 2 maçlarında denk rakiplerinden Vilpas’ı tam 26 sayı farkla sahadan silerken Lahti’yi de 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi yılın kendileri adına son maçında. 

Uusikaupunki ise ligin zayıf halkalarından birisi, 18 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve Honka ile beraber son sırayı paylaşıyorlar. Deplasman karneleri ise tahmin edeceğiniz üzere çok kötü durumda, 8 maçtan 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son 2 deolasman maçlarında KTP’ye 11 ve Nokia’ya ise 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Yılın son maçında ise konuk ettikleri Tampere’yi 3 sayı farkla olsa yenerek bir sürprize imza atmışlardı. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğiniz üzere net bir kalite ve seviye farkı var. Kataja üst sıralardan kopmak istemeyen ve özellikle evinde istikrarlı sonuçlar alan bir ekip. Nitekim yılın kendi adlarına son maçında da yinr alt sıra ekiplerinden Lahti’yi gerektiği kadar oynayıp 8 sayı farkla geçmişlerdi. Şimdi yeni yıla da taraftarları karşısında galibiyetle girmek isteyeceklerini, puan tablosunun son sıralarına demir atmış rakiplerini çift haneli farklarla rahat bir şekilde yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.73
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …