Anasayfa / Barcelona Lassa / Barcelona Amerikalı Forvet ile Yollarını Ayırıyor

Barcelona Amerikalı Forvet ile Yollarını Ayırıyor

Barcelona adına hayal kırıklıkları ile dolu geçen sezonda yaşadığı sakatlıklar nedeniyle beklentilerin altında bir performans sergileyen Birleşik Amerikalı forvet Rakim Sanders‘ın sözleşmesi sona erdi ve takım tarafından bir sözleşme uzatma isteği gelmeyince de serbest kalmış oldu.

Rakim Sanders (1.96-1989)

Euroleague: 15 maç 19.7 dakika 8.9 sayı %33.3 3sayı 3.1 ribaund 1.5 topçalma 7.5 verimlilik

Hem 3 hem de 4 numara oynayabilen atletik oyuncu, özellikle işin enerji, savunma ve ribaundlar kısmında Barcelona’ya sağlıklı olduğu dönemlerde iyi katkı vermişti. Şut tehditinin istikrarlı olmaması belki de en önemli eksisi diyebiliriz. Ama güçlü fiziği ve atletik özellikleri sayesinde 3 numarada ters eşleşmeler yarattığı gibi aynı şekilde 4 numarada da topu yere vurabilmesi ile rakip savunmaları yüzü dönük zorlayan bir isimdi. Ayrıca fiziksel temastan kaçmaması ve çabuk ayakları onu değişmeli adam adama savunmada değerli bir parça yapıyor. Eğer yüksek bir kontrat istemezse Darüşşafaka için güzel bir ekleme olabilir. Hatta pota altına atletizm katkısı sağlamak için hamle yapmaya çalışan Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş da bence alternatif olarak Sanders’ı düşünebilir.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Anadolu Efes – Alba Berlin İddaa Tahmini 21.09.19

Zadar Turnuvası final maçında tesmsilcimiz Anadolu Efes Cumartesi saat 19:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.