Anasayfa / Bauru / Bauru – Cerrado İddaa Tahmini 18.01.23

Bauru – Cerrado İddaa Tahmini 18.01.23

Brezilya Ligi mücadelesinde Bauru Perşembe günü saat 01:30’da Cerrado ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 10.5 handika belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bauru ligin orta şekerli takımlarından birisi. 18 maçtan 10 tanesini kazandı ve son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçlarını da üst üste kazandılar. Orta altı rakiplere karşı oynanan bu maçlarda Brasilia karşısında zorlanmışlar ve 2 sayı ile kazanabilmişler, Cearense’yi ise 32 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Barbosa, Rodrigues, Machuca takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Cerrado ise ligin vsaat ekiplerinden birisi konumunda. 19 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 15. sorada yer buldular. Ancak son 2 maçlarını üst üste kaybettiklerinin altını çizmek lazım. Önce içerde Unifacisa’ya 10 sayı farkla sonra da deplasmanda güçlü Pinheiros’a tam 30 sayı farkla yenildiler. Sadece 65 sayı üretebildikleri o maçta potalarını da koruyamadılar, tam 95 sayı yediler. 

İki takım arasında kalite ve seviye farkı olduğu bir gerçek. Bauru ligin orta üstü takımlarından birisi ve özellikle evlerinde iyi sonuçlar alıyorlar şuana kadar. Barbosa, Rodrigues, Machuca gibi formda isimlerin liderliğinde zayıf rakipleri Cerrado karşısında sorun yaşamayacaklarını, kazanırken çift haneli farkları göreceklerini, rakibi yanlarına yaklaştırmayacaklarını ve umutlandırmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Strasbourg – Bourg İddaa Tahmini 29.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 19. hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar günü saat 17:15’de Bourg ile …