Anasayfa / Brasilia / Pinheiros – Brasilia İddaa Tahmini 18.01.23

Pinheiros – Brasilia İddaa Tahmini 18.01.23

Brezilya Ligi mücadelesinde Pinheiros Perşembe günü saat 01:00’da Brasilia ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Pinheiros 19 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırabildi ve 5. sırada yer alıyorlar. Ana hedefleri olan ilk 4 yarışından ise sadece 1 adım uzaktalar. Hanelerine yazabileceğimiz bir diğer önemli artı ise evlerindeki son 5 maçlarını üst üste kazanmış olmalarıydı. Son olarak da 17 Ocak’ta burada Cerrado’yu konuk etmişler, 95-65 ile net bir galibiyet alarak ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. 

Brasilia ise ligin orta altı takımlarından birisi. 19 maçtan sadece 6 tanesini kazanabildi ve kendisine 17 takımlı ligde 12. sırada yer bulabildi. Onlar adına can sıkan konu ise son 4 maçlarını üst üste kaybetmiş olmaları, son dönemde epey formsuzlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında Franca’ya 5 ve Bauru’ya direnmelerine rağmen 2 sayı farkla yenildiklerini görüyoruz. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var ki zaten Pinheiros bu artıları puan tablosuna da yansıtmış durumda. Bir tarafta evlerindeki 5 maçı üst üste kazanmış formda Pinheiros, diğer tarafta deplasmanlarda zorlanan Brasilia. Ev sahibinin Munford ve Buffat liderliğinde bu maçta da hata yapmayacağını rakibini çift haneli farklarla geçerek serisini 6 maça çıkaracağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …