Anasayfa / Auckland Tuatara / BAY Hawks – Auckland Huskies İddaa Tahmini 10.07.24

BAY Hawks – Auckland Huskies İddaa Tahmini 10.07.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Bay Hawks Çarşamba günü saat 10:30’da Auckland Huskies ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Hawks bu sezonun vasat ekiplerinden birisi. Üst üste kayıplardan sonra ligin en zayıf halkası konumundaki Manawatu’yu burada kendi sahalarında yenerek biraz olsun moral buldular. Ama halen 19 maçtan sadece 7 galibiyet toplayabilmiş bir takım olarak play-off potasının bir adım dışındalar. Evlerinde Manawatu galibiyeti öncesi 4 maçı da üst üste kaybetmişlerdi ve tamamında da rakiplerden çift haneli farklar yediklerini hatırlatalım!

Auckland ise son 4 maçını kazanarak istim üstünde olduğunu gösterdi ki bu sayede de 16 galibiyete ulaştılar ve liderlik yarışında Canterbury’i yakından takip ettiklerini belirtelim. Deplasman karneleri de gayet iyi durumda, son 5 maçlarının tamamını kazandılar ve bu maçlardan 4 tanesinde rakiplere çift haneli farklarla üstünlük kurduklarını da görmüştük. Gliddon, Loe, Dalton, Iuli takımın öne çıkan silahları konumundalar.

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu ve son dönemde sahaya koydukları performanslar söylüyor zaten. Auckland her alanda rakibinden üstün, bir değil bir kaç adım önde olan bir ekip. Deplasmanda olmaları da onlar için pek bir şey ifade etmeyecek, sonuçta son dönemde evden uzakta da bileklerini bükebilen çıkmadı. Bu maçta da kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında çift haneli farklarla rahat kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.63
Rexbet Oranı: MS 2 (-11.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …