Anasayfa / İddaa Tahminleri / Llaneros – Toros de Aragua İddaa Tahmini 11.07.24

Llaneros – Toros de Aragua İddaa Tahmini 11.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Llaneros Perşembe günü saat 01:30’da Toros de Aragua ile karşılaşacak. Betroad toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Llaneros ligin zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve 5 galibiyette kaldılar. Bu grupta da play-off potasından tam 7 galibiyet uzakta yer alıyorlar, yani artık sezonun geri kalanını formalite icabı oynayacaklarını söyleyebiliriz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, bize sırasıyla 163 sayı ve 166 sayı izletmişlerdi.

Aragua’nın durumu ise rakibinden de kötü son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 22 maçın ardından sadece 3 galibiyette kaldılar, grubun dibine demir atmış durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarında üst üste aldıkları farklı yenilgilerin yanı sıra bir diğer ortak noktada da bize yüksek skorlar izletmeleriydi. Sırasıyla 171 sayı, 170 sayı ve 166 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Puan tablosunun alt sıralarında yer alan ve play-off şansları kalmadığı için sezonun geri kalanını aslında formalite icabı oynayan iki takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Bu nedenle kimin reaksiyon gösterip kimin kazanacağını kestirmek bence denk güçlerin mücadelesinde kolay değil. Bunun yanında iki takımın da son dönemde tempolu oynadıklarını, savunmada yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: ÜST (160.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …