Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Brose Bamberg İddaa Tahmini 20.05.18

Bayern Munich – Brose Bamberg İddaa Tahmini 20.05.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL Play-Off yarı final ilk maçında Bayern Munich Pazar saat 19:00’da Brose Bamberg ile karşı karşıya gelecek. İddaa ev sahibinin handikapsız galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.46 olarak açıklamış.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Bayern Munich ilk turda 8.sıradan gelen Frankfurt karşısında beklentilerin aksine çok zorlanmış ve seriyi 3-2 kazanabilmişti. Bunun temel nedeni evlerindeki ikinci maçı son topta 2 sayı farkla kaybedip 2-1 geri düşmeleriydi. Sonrasında ise silkelenip kendilerine geldiler ve önce deplasmanda 35 sayı farkla sonra da Munich’te evlerinde 20 sayı farkla kazanarak konsantre olduklarında ne kadar rahat kazanabileceklerini herkese göstermiş oldular.

Brose Bamberg ise normal sezonu 4.sırada bitirip belki de en denk eşleşmede Bonn ile karşı karşıya gelmişti. Ama koç Banchi’nin öğrencileri bu seride hata yapmadılar ve 3-0 ile rakibini süpürmeyi bildiler. Tabi bu sayede de Bayern’e nazaran 5 gün daha fazla dinlendiler bu seri öncesi. Bonn karşısında iki deplasman maçını da kazanmışlardı ancak tabiki karşılarındaki takım Bayern Munich ya da Alba Berlin seviyesinde bir takım değildi.

Bayern Munich koç Radonjic’in sistemine adeta yeni yeni alışıyor play-offlarda. Özellikle Frankfurt serisinde oynadıkları son 2 maçta sergiledikleri performans hakikaten çok etkileyiciydi, sırasıyla 35 ve 20 sayı farkla kazanarak istedikleri zaman ne kadar dominant olacaklarını yine gösterdiler. Elbette Bamberg de kolay lokma değil ve ilk maç deplasmanda da olsalar çok iyi direnç göstereceklerdir. Ancak formda Bayern’in zor da olsa kendi sahasındaki bu maçtan galibiyet çıkaracağını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 9/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.40

Bets10 Oranı: ML 1 / 1.46Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Rosa Radom – Start Lublin İddaa Tahmini 30.09.20

Polonya Ligi 6. maç gününde Rosa Radom Çarşamba saat 21:00’da Start Lublin ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir