Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Frankfurt İddaa Tahmini 12.05.18

Bayern Munich – Frankfurt İddaa Tahmini 12.05.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL play-off ilk tur 3.maçında Bayern Munich Cumartesi saat 21:30’da Frankfurt ile karşı karşıya gelecek. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Bayern ilk maçta istediği hücum performansını kendi sahasında sergileyip zaten sınırlı olan rakip hücum silahlarını da susturmayı başarmıştı ki bu maçı 85-72 ile kazandılar. İkinci maçta ise Frankfurt’un evinde yaptığı sert savunma duvarını bir türlü geçemedi Bayern ve 69-75 gibi sıkıntılı bir skorla kaybettiler. Sezonun son bölümünde de yavaş kontrollü oynayıp savunma yapmaya başlamışlardı, play-offlarda sadece atarak varlık gösteremeyeceklerini biliyorlar.

Frankfurt ise sezon başından beri benimsediği düzen ve sert savunmaya dayalı sistemini sürdürüyor ve bu şekilde lige renk katıyor. Onlardan başka takım yok ki savunma aksiyonlarını hücum performanslarının önünde tutsunlar. Bu basketbollarını ilk deplasman maçında sergileyememiş olsalar da ikinci maçta, evlerinde ortaya koymuşlar ve hem maçı hem de özgüvenlerini tekrar kazanmışlardı bu kritik maç öncesi.

Bu seride standart BBL maçlarının dışında daha sert ve saha savunma odakları maçlar izleyeceğimizi ilk 2 maçtan sonra gördük. Bu maçta da takımların zaman zaman kontrolü ele alarak rakibin kolay hızlı hücum sayıları bulmasına engel olacaklarını düşünüyorum. Diğer taraftan deplasmanlarda işin hücum tarafında zorlanan Frankfurt’un yine 70-75 bareminde gezineceğini, bunun da maçı alta götürmek anlamında yeterli olacağını düşünüyorum.

Güven İdneksi: 7/10

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (157.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir