Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Frankfurt İddaa Tahmini 17.05.18

Bayern Munich – Frankfurt İddaa Tahmini 17.05.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL play-off ilk tur 5.maçında Bayern Munich Perşembe saat 21:30’da Frankfurt ile karşı karşıya gelecek. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 156.0 olarak açıklamış.

Bayern Munich de tıpkı Alba Berlin gibi beklentilerin altında kaldı ilk turda ve rahat geçmesi beklenen serinin 5.maçına geldik. Rakibi Frankfurt’a 2 ve 3.maçta üst üste hem içerde hem dışarda yenilerek aslında seriyi ciddi şekilde tehlikeye sokmuşlardı ama 4. ve son maçta deplasmanda olmalarına rağmen özellikle savunmada müthiş bir performans sergileyerek rakibi sadece 50 sayıda tutup kazanmayı bilmişlerdi.

Frankfurt zaten hücumda sınırlı silahları olan bir takım, genelde tempoyu düşürüp set hücumlarında Webster ve Scrubb’un eline bakıyorlar. Serinin ilk bölümünde bu formülün de bir hayli işe yaradığını görmüştük aslında. Ama son maçta Bayern’in savunma duvarı karşısında adeta elden ayaktan kesildiler, bir türlü hücumda farklı opsiyonları devreye sokamadılar ve sadece 50 sayı buldukları gibi sezon boyu en iyi yaptıkları şeyi, savunma direncini de ortaya koyamadılar ve tam 85 sayı gördüler potalarında.

Koç Radonjic ve öğrencileri artık işin şakasının olmadığını ve bu maçta bir takımın tamam bir takımın devam diyeceğini çok iyi biliyorlar. Son maçta sergiledikleri müthiş savunma direncini ve konsantrasyonunu bu maçta da sergileyeceklerini, Frankfurt’u yine 60-65 bareminde tutabileceklerini düşünüyorum. Serideki 4 maçtan 3 tanesinde sırasıyla 157, 144 ve 135 sayı atılmıştı. Bu maçta iki takım oyuncularının üzerindeki baskıyı da düşündüğümde hücumda yüksek verimlere ulaşmalarının kolay olmayacağını öngörüyorum, yine sert ve düşük skorlu bir mücadele bizi bekliyor.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: ALT (157.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (156.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir