Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayern Munich – Jena İddaa Tahmini 02.02.19

Bayern Munich – Jena İddaa Tahmini 02.02.19

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Bayern Munich Cumartesi saat 22:30’da Jena ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 21.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 19.5 olarak açıklamış.

Bayern Munich zaten BBL’nin en büyük şampiyonluk adaylarından biri bunu biliyoruz ama son haftalarda Euroleague’de de önemli sonuçlar almaya başladı, haftaiçi şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan temsilcimiz Fenerbahçe Beko’yu da burada devirdiler, takımda moraller tavan yapmış durumda. Ayrıca Booker’ın da bu maçta formasına kavuşması bekleniyor.

Jena ligin zayıf halkalarından biri, sadece 3 galibiyetleri var ve averajla düşme potasından uzak kalabiliyorlar. Deplasman karneleri de berbat, 7 maçtan sadece birini kazanabildiler. Evden uzakta oynadıkları son 2 maça baktığımızda da güç farkını net olarak anlıyoruz, Braunschweig’a 24 ve Oldenburg’a tam 41 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı.

Bayern zaten ligin favorisi ve Jena gibi zayıf rakiplere karşı acımadan ciddi farklar atan bir takım. Son haftalarda Euroleague’de de başarılı sonuçlar alıyorlar ve özellikle haftaiçi güçlü temsilcimiz Fenerbahçe karşısında alınan galibiyetin ekstra özgüveni ve moral patlaması da var takımın üstünde. Açıkçası bu maçta Jenalı oyuncuların yerinde olmak istemezdim…

İddaa Oranı: MS 1 (-21.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-19.5) / 1.67
Güven indeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …