Anasayfa / Cholet / Strasbourg – Cholet İddaa Tahmini 02.02.19

Strasbourg – Cholet İddaa Tahmini 02.02.19

Fransa Jeep Elite Pro A 19.hafta mücadelesinde Strasbourg Cumartesi saat 22:00’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 160.5 olarak belirlemiş.

Strasbourg da bu sezon Pro A’da beklentileri karşılayamayan takımlardan biri, güçlü kadroları ve tecrübeli koç Collet’e rağmen 10 galibiyetle 8.sırada yer bulabildiler ancak kendilerine. İç saha performansları ise orta şekerli, 8 maçtan 5 galibiyet elde ettiler. Ligde oynadıkları son 2 maça baktığımızda ise hücumda üretim konusunda sorun yaşadıklarını ve bizlere düşük skorlu maçlar izlettiklerini gördük, bu 2 maçta sırasıyla 147 ve 155 sayı çıkmıştı.

Koç Kunter’in göreve gelmesiyle toparlanan ve aldığı kritik galibiyetlerle düşme potasından kurtulan Cholet, 6 galibiyetle 15.sırada yer alıyor. Onların da son haftalarda en dikkat çeken özellikleri kontrollü oyunla tempoyu düşük tutmaları ve rakiplerini sert takım savunmalarıyla sıkıntıya sokmaları oldu. Son 2 lig maçlarında sırasıyla 144 ve 134 sayı çıkmıştı.

Strasbourg halen istikrarı yakalayamamış ve kadrosunun kalitesini sahaya yansıtamamış bir takım. Özellikle hücumda skor üretimi konusundaki sorunları devam ediyor. Cholet de iyi savunma yapan ve tempoyu aşağı çeken bir takım. Bu deplasmanda koç Kunter’in de farkını ortaya koyacağını ve bizleri sert, çekişmeli dolayısıyla düşük skorlu bir maçın beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (160.5) / 1.68
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …