Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bayreuth – Bayern Munich İddaa Tahmini 08.03.20

Bayreuth – Bayern Munich İddaa Tahmini 08.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Bayreuth Pazar saat 17:00’da Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Bayreuth 20 maçtan 9 galibiyet çıkarabildi ve 11.sırada yer alıyorlar, play-off yarışının 2 adım gerisindeler. Bu sezon evlerindeki karneleri de orta şekerli, 10 maçtan 5 tanesini kazanabildiler ki son maçlarında Ulm’a tam 16 sayı farkla yenilmişlerdi. Doroeth, Robinson, Travis, Alford gibi silahlar BBL sahnesinde play-off yapmaları için yeterli olmayacak gibi görünüyor. Haftaiçi de Romanya deplasmanda Europe Cup mücadelesinde Cluj’a son topta yenildiler, moraller bozuk bu nedenle. 

Bayern, Euroleague’de artık havlu attı diyebiliriz. İster istemez lig maçlarına daha fazla konsantre olacaklardır. Zaten 18 galibiyetle en yakın rakipleri Ludwigsburg’un 2 adım önünde liderlik koltuğunda oturuyorlar. Deplasman karneleri de gayet iyi, 9 maçtan 7 tanesini kazandılar. Haftaiçi son maçlarında Barcelona deplasmanında çok iyi direnmişler, sadece 3 sayı farkla kaybederek olumlu sinyaller vermişlerdi sezonun kalan kısmı için. Monroe çok formda ve Lo ile Lucic de ona iyi eşlik ediyorlar son haftalarda.

İki takım arasında kağıt üstünde bulunan kalite ve tecrübe farkı son haftalarda realiteye yansımış durumda. Bayern zaten BBL standartlarının çok üstünde bir takım. Artık kafalarında Euroleague defterini kapatmaya başladıkları için de daha fazla konsantre olacaklardır bu tarz maçlara. Haftaiçi Romanya deplasmanında yenilen ve bu tarz tempolara alışkın olmayan Bayreuth’un güçlü rakibi karşısında direnebileceğini düşünmüyorum. Bayern’in pota altında üstünlük kurarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …