Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.03.20

Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 08.03.20

Almanya easyCredit BBL 22.hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Pazar saat 17:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Ulm 10 galibiyet toplayabildi şuana kadar ve play-off potasının 1 adım gerisinde yer alıyorlar. Son haftalarda toparlanmaya çalışsalar da özellikle evlerinde iyi sonuçlar almıyorlar, 2 maçlarını da kaybettiler üst üste. Bu maçlardaki temel sorunları savunmaydı. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve rahat skor üretiyorlar ama çok yumuşaklar. Bu 2 iç saha maçında sırasıyla 218 ve 201 sayı izletmişlerdi bizlere. 

Ludwigsburg ise bu sezonun flaş ekiplerinden biri. Bayern’in ardından ikinci sıraya yerleştirler Alba, Oldenburg ve Bamberg gibi önemli takımları geride bırakarak. Deplasman karneleri de çok iyi, son 3 maçlarını da üst üste kazanmayı başardılar. Son maçlarda biraz ritmlerini kaybetmiş olsalar da genelde tempoyu seven ve yüksek skor potansiyeline sahip bir takımlar. Bu sezon oynadıkları 11 deplasman maçında rakip potalara ortalama 84 sayı gönderdiler.

İki ekip de ligin tempolu oynamayı seven, hücumda etkili ve çeşitli silahları olan takımları arasında yer alıyorlar. Ulm son maçlarda kendi sahasında sorunlar yaşıyor ve savunması çok yumuşak. Ludwigsburg’un etkili hücum silahları karşısındaayakta durmaları zor olacak, atarak karşılık vermeye çalışıp tempoyu olabildiğince yüksek tutacaklardır. Bir tarafta Harvey ve Jerrett, diğer tarafta Carrington ve Knight bizlere keyifli ve yüksek skorlu bir Pazar maçı vaadediyorlar.

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …