Anasayfa / BNXT League / BC Oostende – Donar Groningen İddaa Tahmini 03.05.24

BC Oostende – Donar Groningen İddaa Tahmini 03.05.24

BNXT Ligi kazananlar etabı mücadelesinde BC Oostende Cuma günü saat 21:30’da Donar Groningen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 17.5 handikap belirlemişler.

Oostende buraya 19 puan taşımasının yanı sıra 9 maçın tamamını kazanarak da 37 puana ulaştı, en yakın rakibi Antwerp’den 4 puan önde liderlik koltuğunda oturmayı sürdürüyorlar. Ayrıca evlerindeki performanslarına bakınca üst üste gelen galibiyetlerin yanı sıra bu galibiyetlerin dominant skorlarla geldiğini belirtelim. Son 3 iç saha maçlarında sırasıyla Zwolle’yi 21 sayı, Den Bosch’u 24 sayı ve Academie Limburg’u ise tam 52 sayı farkla ezip geçmişlerdi.

Groningen ise bu etabın zayıf halkalarından birisi. Buraya zaten 15 puan taşıyabilmişlerdi ve üstüne de sadece 10 puan koyabildiler çünkü 1 maçlarını kazanıp 8 maçlarını kaybettiler! Evden uzaktaki performansları da sıkıntılı tahmin edeceğiniz üzere. Son 2 maçlarında Liege’den tam 18 sayı fark yerken Charleroi karşısında sürprize şekilde direnmişler ama son topta yine 2 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım son olarak 1 Nisan’da Groningen’in sahasında karşılaşmışlardı ve misafir takım konumundaki Oostende o maçta da kalite farkını sahaya koymuş ve rakibini 68-94 gibi dominant bir skorla ezip geçmişti adeta. Açıkçası o günden bugüne 1 ay geçti evet ama Oostende’nin rakipler üzerinde kurduğu ezici üstünlük halen devam ediyor. Dolayısıyla formsuz ve kazanmayı unutan Groningen’in bu deplasmanda direnebileceğini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.64
intobet Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.92
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …