Anasayfa / BNXT League / Limburg Utd – Landstede Zwolle İddaa Tahmini 03.05.24

Limburg Utd – Landstede Zwolle İddaa Tahmini 03.05.24

BNXT Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Limburg Utd Cuma günü saat 21:30’da Landstede Zwolle ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 149.5 olarak açıklamışlar.

Limburg buraya taşdığı 17 puan ve aldığı 5 galibiyetle beraber topalmda 31 galibiyete ulaştı ve ilk 4 yarışından sadece 1 puan gerideler. Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 2 maçlarında üretimde ciddi sorunlar yaşadıklarını ve kaybederken bize kısır maçlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 141 sayı ve 148 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Zwolle ise bu etabın zayıf halkalarından birisi, sadece 1 galibiyet toplayabildiler ve normal sezondan taşıdıkları puanlarla beraber son sıradaki Academie Limburg’un sadece 2 puan önündeler. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kaybetmelerinin yanı sıra bu maçlarda düşük tempo ve kısır performanslar sergilendiğini görmüştük, sırasıyla 129 sayı ve 128 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında hem puan tablosunda hem de sahada oynanan basketbol anlamında farklar var. Ancak Limburg da son dönemde çok formda değil, bu nedenle de handikap konusunda güven vermiyorlar. Diğer yandan iki takımın da son dönemde düşük tempoda, kısır performanslar sergilediklerine şahit olduk, bu maçta da fakrlı bir senaryo beklemiyorum ve iki ekibin de 75 sayının altında kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (149.5) – 1.67
Hovarda Oranı: ALT (149.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BNXT Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Antwerp – Limburg Utd İddaa Tahmini 19.05.24

BNXT League yarı final serisi 3. maçında Antwerp Pazar günü saat 16:00’da Limburg Utd ile …