Anasayfa / BC Wolves / BC Wolves – Hamburg Towers İddaa Tahmini 30.01.24

BC Wolves – Hamburg Towers İddaa Tahmini 30.01.24

BKT EuroCup 17. hafta mücadelesinde BC Wolves Salı günü saat 20:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 173.5 olarak belirlemişler. 

Wolves son dönemde toparlanan takımlardan birisi. Ama tabi geç kaldılar… Son 3 maçtan ikisini kazandılar ama daha yeni 6 galibiyete ulaşabildiler, kalan 2 maçı kazansalar bile play-off şansları kalmadı… Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 170, 173 ve 180 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Hamburg da grubun zayıf halkalarından birisi. 16 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler ve elbette onlar da birkaç haftadır sadece formalite maçlarına çıkıyorlar, play-off yolunda herhangi bir şansları kalmadı. Evden uzaktaki son 2 maçlarında ise kayıplarla beraber bize yüksek skorlu mücadeleler izlettiklerini hatırlatalım, sırasıyla 211 ve 219 sayı üretilmişti o maçlarda. Geçen hafta ise evlerinde olmalarına rağmen denk rakiplerinden Cedevita karşısında yine savunmada sınıfta kalmışlar ve 83-114’lük skorla farklı kaybetmişlerdi.

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz. Ama zaten bu maçta kimin kazandığının pek önemi yok, iki takımın da play-off şansı kalmadı, tamamen gazozuna bir maç izleyeceğiz bu akşam. İki takımın da son dönemde yüksek tempoda oynayıp savunmaları boşladığını biliyoruz zaten. Bu formalite maçında da durumun farklı olmayacağını düşünüyorum. İki koç da oyuncularının savunmaya konsantre olmalarını sağlayamayacaktır ve bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.48
Rexbet Oranı: ÜST (173.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …