Anasayfa / BKT EuroCup / Lietkabelis – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 30.01.24

Lietkabelis – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 30.01.24

BKT EuroCup B grubu 17. hafta mücadelesinde Lietkabelis Salı günü saat 20:00’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışken Betroad ise limiti 161.5 olarak belirlemiş. 

Litvanya ekibi son 4 maçını kaybetti ve bu nedenle de 5 galibiyette kaldı, yani artık play-off için herhangi bir şansları kalmadı, kalan 2 maça sadece formalite için çıkacaklar. Bunun yanında evlerinde EuroCup sahnesinde oynadıkları son 3 maça baktığımızda tamamında yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolun hakim olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 164, 184 ve 176 sayı üretilmişti. 

Polonya ekibi de son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ve onlar da grubun en zayıf halkası konumundalar zaten, şuana kadar sadece 2 galibiyet toplayabildiler… Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda ise yüksek tempo ve yumuşak savunmanın ön planda olduğunu görebiliriz, o maçların ikisinde de bize 164’er sayı izletmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde son şampiyon Granca karşısında hiç varlık gösterememişler ve 68-92’lik skorla ezilerek yenilmişlerdi.

İki takımın da play-off şansı kalmadı, dolayısıyla sadece formalite icabı bir maç izleyeceğiz… Bu durumun zaten savunmada sorun yaşayan, yumuşak kalan iki takımın konsantrasyonunun daha da düşmesine neden olacaktır. Oyuncuların hücumda daha fazla efor sarfederek bireysel istatistiklerine konsantre olacaklarını, bu sayede de bize yüksek tempoda, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.47
Betroad Oranı: ÜST (161.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …