Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Belçika – Almanya İddaa Tahmini 10.08.22

Belçika – Almanya İddaa Tahmini 10.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Belçika Çarşamba günü saat 21:30’da Almanya ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Belçika kıtanın yükselişte olan basketbol ülkelerinden biri. Ancak hazırlık döneminin başında iyi sonuçlar almadılar. Yıldızı Markkanen’den yoksun oynayan Finlandiya ile deplasmanda yaptıkları iki karşılaşmanın ilkinde tam kadro olmalarına rağmen zorla 4 sayı ile kazanırken ikinci maçta ise Bako ve Obasohan’ın yokluğunda 80-71 ile kaybetmekten kurtulamadılar. Tecrübeli Gillet 18 sayı, 6 ribaund ve genç Bratanovic 16 sayı, 6 ribaund ile ayakta kalmaya çalışan isimlerdi. Bako ve Obasohan’ın durumları net değil, maç saatinde göreceğiz. 

Nowitzki sonrası eski günlerini arayan Almanya ise henüz hazırlık maçı yapmadı. Ancak şunu belirtmemiz lazım ki Alman disiplini basketbola da sirayet etmiş durumda ve son dönemde altyapılardan önemli isimler yetiştiriyorlar. Yapılan jenerasyon değişikliğinde Wagner kardeşler ön plana çıkıyorlar, tabi Schröder, Lo, Voigtmann, Thiemann, Theis gibi tecrübeli isimler de takımın halen çok değerli parçaları. Koç Herbert bu maçta yeni devşirme Weiler-Babb’dan faydalanamayacak ki bir diğer kötü haber de Mo Wagner’den geldi, sakatlığı nedeniyle bu maçta da EuroBasket’de de forma giyemeyecek. 

Her ne kadar Weiler-Babb ve Mo Wagner’den yoksun olsalar da kağıt üstünde Almanya hem daha kaliteli hem de daha tecrübeli bir rotasyona sahip. Ellerinde Schröder, Franz Wagner, Theis gibi takımlarında iyi süreler alan NBA oyuncuları var. Deplasmanda olmaları elbette bir avantaj ama Belçika’nın Finlandiya maçlarında iyi bir görüntü vermediğine şahit olduk, turnuvaya pek hazır değiller. Ben Almanya’nın tecrübe ve kalite farkıyla bu maçta Belçika’yı fazla zorlanmadan geçebileceğini, handikapı aşacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …