Güncel
Anasayfa / Finlandiya Milli Takımı / Litvanya – Finlandiya İddaa Tahmini 10.08.22

Litvanya – Finlandiya İddaa Tahmini 10.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Çarşamba günü saat 19:30’da Finlandiya ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 17.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Litvanya kuşkusuz turnuvanın iddialı takımlarından biri, daha doğrusu madalya adaylarından biri. 4 ve 7 Ağustos’daki Estonya karşılaşmalarında zaman zaman zorlandıklarını gördük ama o maçlarda kadroda olmayan 2 NBA uzunu Sabonis ile Valanciunas da takıma katıldılar, bu maçta forma giyecekler. Dolayısıyla tam kadro bir Litvanya izleyeceğimizi söymelemek yanlış olmaz kki bu eksiklere rağmen Estonya’yı da ilk maçta 14 sayı farkla geçmişlerdi zaten. 

Finlandiya ise halen NBA uzunu Markkanen’e kavuşabilmiş değil. Onsuz çıktıkları 2 Belçika maçında önce 71-75 ile kaybetmişler sonra 80-71 ile kazanmışlardı. İki maçta da genç forvet Nkamhoua takımın öne çıkan ismi olurken, Salin ve Valtonen gibi isimler ona zaman zaman yardımcı olmuşlar ama üretim konusunda zorlandıklarını görmüştük ki Belçika’yı son maçta yenerken bilen 80 sayı üretebilmişlerdi. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Özellikle Sabonis ile Valanciunas’ın kadroya eklenmesiyle beraber Litvanya’nın çok daha güçlü bir takım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Finlandiya’yı Markkanen’siz yakalamışken Vilnius’da taraftarlarının karşısında oynamanın da avantajını iyi kullanacaklarını ve pota altındaki üstünlüklerini farka dönüştürüp handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-17.5) – 1.83
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tofaş İddaa Tahmini 04.10.22

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu ilk maçında UCAM Murcia Salı günü saat 21:30’da temsilcimiz Tofaş …