Anasayfa / Balkan Ligi / Beroe – Peja İddaa Tahmini 02.03.23

Beroe – Peja İddaa Tahmini 02.03.23

Balkan Ligi mücadelesinde Beroe Perşembe günü saat 19:30’da Peja ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar.

Bulgaristan temsilcisi şuana kadar çıktığı 7 maçtan 3 tanesini kazanabildi ki son 2 maçlarını da üst üste kaybederek buraya geliyorlar, formsuz olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendi yerel liglerinde burada oynadıkları son 2 maçta bizlere sonuçlardan bağımsız olarak yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 207 ve 169 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak bir diğer Kosova ekibi Bashkimi’ye burada, kendi sahalarında 80-89 ile kaybetmişlerdi. 

Kosova temsilcisi Peja ise ligin iddialı takımlarından birisi. 6 maçlarından 5 tanesini kazandılar ve liderlik yarışında yerlerini aldılar. Onların da kendi yerel liglerinde ve buradaki son 2 maçlarına baktığımızda bizlere rakibe benzer şekilde yüksek skorlu maçlar izlettiklerini gördük. Sırasıyla 194 ve 160 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak yine burada, Bulgaristan’da konuk oldukları Levski’yi 74-86’lık skorla geçerek hücumda ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. 

İki takım arasında net bir seviye farkı var ve Peja’nın Levski’yi olduğu gibi Beroe’yi de fazla zorlanmadan geçeceğini düşünüyorum. Ama deplasmanda olmalarının da etkisiyle handikap riskine girmeyeceğim. Onun yerine iki takımın da tempoyu tetikleyen tarzdaki oyunları ve özellikle Peja’nın hücumda etkili bir takım olmasıyla beraber bizlere el birliğiyle yüksek skorlar izleteceklerini düşünüyüm. Ev sahibinin 80, misafir takımın 85 baremini geçmeleri bana göre sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …