Anasayfa / Basketbol Haber / Beşiktaş Tecrübeli Uzun ile İmzaladı

Beşiktaş Tecrübeli Uzun ile İmzaladı

Sizlere 20 Ağustos’ta detaylarını iletmiş olduğum transfer oyuncunun menajeri tarafından da doğrulandı, Beşiktaş tecrübeli uzun Joe Alexander ile anlaştı. Resmi açıklamanın yakında gelmesi bekleniyor.

2.03 boyundaki 1986 doğumlu olan tecrübeli uzun Hapoel Holon forması ile FIBA Şampiyonlar Ligi’nde 12 maçta yer almış ve 13.1 sayı 5.3 ribaund 1.3 asist 1.8 blok ortalamaları yakalamıştı. İsrail Winner Lig’de ise 38 maçta 14.1 sayı 5.2 ribaund 1.5 asist 1.4 blok istatistikleri ile mücadele etmişti.

Alexander atletik özellikleri ve savaşçı kimliği ile ön plana çıkan bir uzun. Güçlü bir oyuncu olması ve fiziksel teması sevmesi ile aslında daha çok 5 numarada süre alıyor. Zaten şut tehditinin olmaması ve boyalı alandaki etkinliğinin de fazla olması onu bu pozisyona itiyor. Her iki pota altında da yüksek enerjisi ve çabuk sıçrama becerisi ile ribaundlarda etkili bir isim. Ayrıca atletik özellikleri ile birlikte zamanlaması da iyi olduğu için efektif bir blok tehditi var, aranan bir çember koruyucusu. Belki yetenekleri sınırlı bir oyuncu ama özellikle enerjisi, savaşçı kimliği, savunmadaki direnci ve spektaküler smaçları ile siyah beyazlı taraftarların çok seveceği bir isim olacağını düşünüyorum. 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Hapoel Holon – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 02.07.20

İsrail Winner Ligi 25.hafta mücadelesinde Hapoel Holon Perşembe saat 19:20’de Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. Bets10 …