Anasayfa / Bima Perkasa / Bima Perkasa – Satya Wacana İddaa Tahmini 07.07.24

Bima Perkasa – Satya Wacana İddaa Tahmini 07.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Bima Perkasa Pazar günü saat 10:00’da Satya Wacana ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken intobet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Bima son 5 maçtan 4 tanesini kaybetti ve 4 galibiyette kaldı. 25 maç geride kalmasına rağmen sadece 4 galibiyet almış bir takım olarak da elbette puan tablosunun son sıralarına demir atmış durumdalar. Ancak evlerindeki son 2 maça baktığımızda dişlleri göre bir rakip olan Hangtuah’ı 9 sayı farkla yenerek kıpırdanma sinyalleri verdiklerini de belirtelim. 30 Haziran’daki o maçta 93 sayı üreterek kazanırken Raley-Ross 29 sayı, 6 ribaund, 6 asist, Holloman 24 sayı, 14 ribaund ve Kurniawan 20 sayı ile öne çıkan isimlerdi.

Satya cephesinde ise durum rakibinden de kötü, onlar son 5 maçın tamamını kaybettiler ve toplamda da 25 maçın ardından sadece 5 galibiyette kaldılar. Yani onlar da alt sıralarda yer alan ekipleden biri konumundalar. Deplasman karnelerine bakınca ise son 5 maçlarının tamamını kaybettiklerini görebiliriz. Son 2 maçta Prawira’dan tam 17 sayı fark yerlen Pacific’e ise zaman zaman direnseler de 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım da puan tablosunun alt sıralarında yer alıyorlar ve play-off şanslarının kalmadığını söyleyebiliriz. Diğer yandan son dönemdeki performanslarına bakınca Bima’nın en azından 5 maçtan birini kazanmış taraf olarak bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz ki o galibiyet burada evlerinde gelmişti. Uzun süredir maç kazananayan dişlerine göre bir rakip olan Satya karşısında Raley-Ross, Holloman, Kurniawan üçlüsünün liderliğinde düşük farkla da olsa kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.62
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …