Anasayfa / Amartha / Prawira Bandung – Amartha Hangtuah İddaa Tahmini 07.07.24

Prawira Bandung – Amartha Hangtuah İddaa Tahmini 07.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Prawira Bandung Pazar günü saat 12:00’da Amartha Hangtuah ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 13.5 handikap açıklamışlar.

Prawira ligin iddialı ilk 4 adaylarından birisi konumunda. Çıktıkları son 4 maçı üst üste kazandılar ve bu sayede de kendilerine 19 galibiyetle 4. sırada yer buldular. Yakaladıkları bu serideki 3 maçta ise rakiplere çift haneli farklarla üstünlük kurmuşlardı, sırasıyla Tangerang’ı 15 sayı, Satya’yı 22 sayı ve Pacific’i de yine 22 sayı farkla yendiklerinin altını çizelim. Son maçta ise dün deplasmanda olmalarına rağmen Bumi’yi 7 sayı farkla yenmişlerdi yine.

Hangtuah ise son 3 maçtan ikisini kaybetti ve zaten 25 maçın ardından sadece 9 galibiyet toplayabildiler, play-off potasından da 2 adım uzaktalar… Ayrıca deplasman karneleri de çok sıkıntılı, 5 maçlarını üst üste kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarında Dewa’dan 30 sayı, Bumi’den 9 sayı ve Bima’dan da yine 9 sayı fark yemişlerdi. 30 Haziran’ki ı son maçta savunmada sınıfta kalmışlar ve Bima’dan 90 sayı yiyerek kaybetmişlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize zaten puan tablosu söylüyor ki Prawira son dönemde özellikle evinde aldığı dominant galibiyetlerle de dikkat çeken bir takım. Bu maçta da ilk 4 yarışındaki rakiplerinin yendiği Hangtuah gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazaırken de çift haneli farkları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …