Anasayfa / BK Levicki Patrioti / BK Levicki – BK Budivelnik İddaa Tahmini 11.01.23

BK Levicki – BK Budivelnik İddaa Tahmini 11.01.23

FIBA Europe Cup J grubu 3. hafta mücadelesinde BK Levicki Çarşamba günü saat 21:00’da BK Budivelnik ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Slovakya temsilcisi ilk 2 maçını kaybetti ve grubun zayıf halkası ünvanını beklendiği gibi taşımaya devam ediyor. Son olarak evlerinde Haifa karşısında beklenmedik bir direnç ortaya koymuşlar ama 91-93 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Son lig maçlarında ise konuk oldukları orta şekerli rakiplerden Komarno’yu fazla zorlanmadan 10 sayı farkla geçerek moral depolamışlardı Avrupa sahnesi öncesi.

Ukrayna temsilcisi ise ilk 2 maçta beklentileri karşılaşayamadı ve onlar da 0 çektiler. İlk 2 sıra, özellikle ikincilik için şanslarını devam ettirebilmek adına kazanmaktan başka çareleri yok. Son 2 deplasman maçlarında önce BIBL’de Levski’yi tam 28 sayı farkla sonra da ENBL’de Kalev’i 8 sayı farkla geçmişlerdi. 5 Ocak’taki o son maçta Goodwin 21 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Grant 14 sayı, 4 ribaund ve Berhanemeskel 13 sayı ile öne çıkan diğer isimlerdi. 

İki takım arasında siklet farkı olduğunu zaten kadrolarına bakınca da görebiliyoruz. Yani iki takımın da 0 çekmiş olması sizi aldatmasın derim. Bunun yanında Budivelnik adına bu maçı kaybetmek demek, büyük olasılıkla Avrupa defterini erkenden kapatmak demek olacak. Karşılarında kendi sikletlerinde bir rakip yokken bu duruma düşmeyeceklerini ve deplasmanda da olsalar sürprize izin vermeyerek Goodwin, Grant, Berhanemeskel gibi tecrübeli isimlerin liderliğinde kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.87
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …