Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / PAOK – Rytas Vilnius İddaa Tahmini 11.01.23

PAOK – Rytas Vilnius İddaa Tahmini 11.01.23

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında PAOK Çarşamba günü saat 20:30’da Rytas Vilnius ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

PAOK ilk maçta büyük bir hayal kırıklığına uğramış, Litvanya’da rakibine karşı hiç direnemeden 85-62 gibi kalp kırıcı bir skorla adeta hezimete uğramıştı. Sonraısnda ise liglerinde kendilerinden alt siklette olan Apollon karşısında evlerinde oynamanın da avantajı ile 97-60 gibi net bir skorla üstünlük kurup, eze eze kazanmışlar ve biraz olsun moral bulmuşlardı. O maçta Hands 16 sayı, 4 ribaund ile öne çıkarken, Riley 14 sayı, 3 asist ve Franke 11 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile ona destek veren diğer isimler olmuşlardı.

Rytas ise grup maçlarında sergilediği iyi basketbolu buraya play-in serisine de taşımayı başardı ve bu sayede de ilk maçta saha avantajlarını da iyi kullanarak 85-62 gibi net bir skorla kazanmayı başardılar. Ancak sonrasında kendi liglerinde evlerinde olmalarına rağmen denk rakiplerinden Wolves’a 76-88 gibi farklı bir skorla teslim olmaktan kurtulamamışlardı. O maçta Echodas 24 sayı, 8 ribaund, Radzevicius 14 sayı, 7 ribaund ve Fridriksson 12 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında ne kadar ciddi farklar olduğunu ilk maçta göstermişti Rytas herkese. Bu maçta deplasmanda olacakları için öyle net bir galibiyet almaları sürpriz olur ki PAOK da tamam mı devam mı maçı olacağı için daha dirençli, daha motive olacaktır. Ama yine de Rytas’ın Foster, Normantas, Echodas, Fridriksson gibi silahlarla kalitesini ortaya koymasını ve farktan bağımsız olarak kazanarak Top 16 biletini kapmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.52
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Strasbourg – Bourg İddaa Tahmini 29.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 19. hafta mücadelesinde Strasbourg Pazar günü saat 17:15’de Bourg ile …