Anasayfa / Fribourg / Bnt Fribourg – Geneve Lions İddaa Tahmini 20.05.23

Bnt Fribourg – Geneve Lions İddaa Tahmini 20.05.23

İsviçre Ligi yarı final serisi ilk maçında BNT Fribourg Cumartesi günü saat 1830’da Geneve Lions ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 19.5 handikap belirlemişler.

Fribourg normal sezonu 2. sırada bitirerek ne kadar iddialı bir takım olduğunu gösterdi bu sezon. Sonrasında da yarı finale kadar rahat geçdiler zaten. 7. sıradan gelen rakipleri Monthey’i 3-0 ile süpürmüşler, evlerindeki 2 maçta 24 ve 21 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı rakiplerine. Milli oyuncular Kovac, Jurkovitz ve Mbala’nın yanı sıra Amerikalı oyuncular Milon ve Ballard da takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Geneve ise normal sezonu 3. sırada bitirmiş bir ekip ve onlar da Nyon karşısında çeyrek finalde hiç zorlanmadan, 3-0 ile seriyi süpürdüler. Seride oynadıkları tek deplasman maçında rakiplerine karşı evlerindeki maçlarda olduğu gibi net bir üstünlük kurmuşlar, tam 15 sayı farkla kazanarak seriyi o maçla süpürmüşlerdi. 3 Amerikalı, Erik Thomas, Jeremiah Paige ve Keith Clanton takımın skor yükünü çeken isimler konumundalar. 

Normal sezonda aralarında oynanan iki maçı da Fribourg kazanmıştı. Önce deplasmanda 8 sayı farkla sonra da içerde 10 sayı farkla kazanmışlardı. İki maçta da Geneva’nın güçlü rakibi karşısında kolay pes etmediğini direndiğini görmüştük. Şimdi play-off sahnesinde de farklı bir senaryo beklemiyorum. İlk maçtan rakip karşısında iyi bir mücadele vererek kolay lokma olmadıklarını gösterekceklerini, kaybederken handikapta kalacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+19.5) – 1.59
Hovarda Oranı: MS 2 (+19.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …