Anasayfa / İddaa Tahminleri / Massagno – Union Neuchatel İddaa Tahmini 20.05.23

Massagno – Union Neuchatel İddaa Tahmini 20.05.23

İsviçre Ligi yarı final serisi ilk maçında Massagno Cumartesi günü saat 18:30’da Union Neuchatel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 22.5 handikap belirlemişler.

Massagno normal sezonu liderlik koltuğunda tamamlayarak şampiyonluk yolunda ne kadar iddialı bir takım olduğunu göstermişti zaten. Sonrasında play-off’a da dominant bir giriş yaptılar ve zayıf rakipleri Boncourt karşısında hiç zorlanmadan 3-0 ile seriyi süpürdüler. O seride evlerinde oynadıkları 2 maçı 47 ve tam 50 sayı farklarla kazandıklarını, rakiplerini basketboldan soğuttuklarını belirtelim! 

Neuchatel ise normal sezonu 5. sırada bitirdi ve buraya kadark gelmesi de aslında sürpriz niteliğinde olan bir takım. İlk turda dişli rakipleri Riviera karşısında saha avantajı olmamasına rağmen iyi direnmişler, sonunda da bunun meyvesini toplayarak seriyi 2-3 ile kazanmayı bilmişlerdi. O seride oynadıkları deplasman maçlarına baktığımızda ikisini 4 ve 2 sayı fakrla kazanırken, diğerinde ise tam 30 sayı fark yediklerini gördük…

İki takımın bu sezonki karşılaşmalarına baktığımızda  son 2 tanesinde Massagno’nun net bir üstünlüğünü görebiliriz! O iki maççı da evlerinde oynamışlar ve rakive önce tam 48 sayı farkla sonra da 26 sayı farkla üstünlük kurmayı bilmişlerdi. İlk turda sergiledikleri dominant performansı düşününce bu seriye 5 maç yaparak fiziksel olarak da yorgun gelen rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını, normal sezondaki maçlarda olduğu gibi 20 ve üstü farklarla ezici bir galibiyet daha alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-22.5) – 1.61
intobet Oranı: MS 1 (-22.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …