Anasayfa / Boston Celtics / Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.09.20 (Basket Guru)

Boston Celtics – Toronto Raptors İddaa Tahmini 06.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 3. maçında Boston Celtics Pazar saat 01:30’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. İddaa Toronto lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Boston seride 2-1 önde ve aslında 3 maçta da gayet iyi bir performans sergilediler. 3. maçta Anunoby’nin son saniyede gönderdiği şans üçlüğüne engel olamadılar ve Toronto seriye tutunmuş oldu. Bildiğiniz üzere NBA tarihinde 3-0’dan geri dönebilen bir takım yok ve bu üstünlüğü ele geçirseler seriyi bitirdiler diyebilirdik. Ama şimdi seri adeta yeniden başladı. Walker, Brown, Tatum üçlüsü yine koç Stevens’ın en büyük kozları olacak ama bu üçlü tek başına yeterli olmuyor artık, yanlarına Smart gibi bir x-faktör bulamazlarsa son maçtaki gibi zorlanırlar.

Toronto şans üçlüğüyle de olsa seride farkı 1 maça indirdi ve yeniden doğdu adeta. Artık daha özgüvenleri yüksek daha moralli çıkacaklar 4. maça. Lowry ve VanVleet’in birlikte iyi performans sergilemeye başlamaları da koç Nurse’ün en mutlu olduğu konulardan biri. Ancak şimdi bir kritik maça daha çıkacaklar. 3-1 geriye düşerlerse de işleri çok olacak. Bu nedenle tıpkı son maç olduğu gibi bu maça da var güçleri ile asılacaklarını, bu kez Ibaka, Gasol, Siakam gibi etkili pota altı silahlarını daha iyi kullanacaklarını düşünüyorum.

Boston’un 3 silahşörleri ile elbette bir adım önde yine. Takım olarak formdalar ve ritmlerini bulmuş durumdalar. Ama son maçta da gördüğümüz üzere Toronto da çok istekli ve seride kolay pes etmeye niyetleri yok. Bu kritik maçta Boston’a karşı üstün oldukları tarafı, pota altını daha verimli kullanarak yine skorun içinde kalacaklarını, hatta tekrar kazanmalarının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle tercihimi Raptors lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.44
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Bilbao İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa …