Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 05.09.20

Günün İddaa Kuponu 05.09.20

Cumartesi programında İtalya Süper Kupa ve Polonya Ligi maçlarını izleyeceğiz. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Pesaro – Sassari : ÜST (160.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (158.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var ve elbette Sassari maçın favorisi. Ancak Pesaro’nun Brindisi galibiyetinde oynadığı iyi basketbol kafamda soru işaretleri bırakmış durumda. Bu nedenle de taraf bahsinin hadikaplı olarak riskli olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine iki takımın da ilk maçlarda sergiledikleri başarılı hücum performanslarını dikkate alarak bu maçta da bizlere yüksek tempoda bol skorlu bir maç izleteceklerini öngörüyorum, bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

Trefl Sopot – Spojnia : ALT (158.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (156.5) – 1.85 (Bets10)

İki takımın da hücum silahları henüz ritm bulabilmiş değil. Bununla beraber Spojnia zaten tempoyu çok sevmeyen, savunmaya daha çok önem veren bir takım. Trefl da son maçında sadece 71 sayı üretebilmiş kısır bir takım. Bu etkenlerin hepsi bir araya gelince bizleri düşük skorlu bir maçın beklediğini söylemek zor olmuyor. Spojnia rakibine karşı oyunun içinde kalabilmek için savunma olabildiğince sertleştirip, tempoyu düşük tutacaktır.

Legia Warszawa – Dabrowa Gornicza : ALT (158.5) – 1.55 (İddaa) & ALT (156.5) – 1.87 (Bets10)

İki takım arasında net farklar olduğunu söylemek güç. Aksine bir çok benzerlik var. İki takım da düşük tempoda oynamayı seviyor ve hücumda henüz ritm bulabilmiş değiller. Bu maçta da birdenbire çok yüksek tempolara çıkabileceklerini düşünmüyorum. Aksine daha çok yarı basketbol oynayacaklarını ve birbirlerini kontrol ederek savunma odaklı bir oyun sergileyeceklerini öngörüyorum. Bu nedenle de tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

Trieste – Venezia : MS 2 (-4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-2.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var ve tabiki hepsinde Venezia bir değil bir kaç adım önde. Grup liderliği için önemli olacak bu maçta koç De Raffaele’in öğrencileri deplasmanda olmalarına rağmen tecrübelerini konuşturacaklarını, özellikle boyalı alanda Watt ve Fotu liderliğinde üstünlük kurarak, düşük handikapı da açıp üçte üç ile namağlup yollarına devam edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: 5.05
Bets10 Oranı: 7.27Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 22.09.20

Salı programında Litvanya Ligi maçlarının yanı sıra FIBA Şampiyonlar Ligi elemelerindeki yarı final maçları da …