Anasayfa / Brindisi / Virtus Roma – Brindisi İddaa Tahmini 05.09.20

Virtus Roma – Brindisi İddaa Tahmini 05.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu ikinci maçında Virtus Roma Cumartesi saat 22:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa Roma leihne 26.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 24.5 olarak açıklamış.

Roma eksik kadrosu ile turnuvanın en zayıf halkalarından biri. Yabancıların vize problemleri ya da covid kuralları gereği henüz takıma takıma katılamadığı ekip ilk maçta Sassari’den 43 sayı fark yiyerek aslında zaten durumunu özetlemişti. Baldasso, Campogrande ve Farley üçlüsü az da olsa direnmeye çalışmış olsalar da savunmada çok kötü durumda olduklarını yedikleri 114 sayıdan anlamıştık.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde izleyeceğimiz Brindisi ise ilk maçında sürpriz bir şekilde Pesaro’dan 12 sayı fark yemiş, açıkçası beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Ama ellerinde halen iyi bir kadro var ve çabuk toparlanacaklarını düşünüyorum. Harrison, Thompson, Willis iyi iş çıkarsa da ilk maçta Krubally, Perkins, Bell üçlüsü sınıfta kalmışlard, bu kez onların da ağırlıklarını koymalarını bekliyorum.

Ciddi eksikleri bulunan Roma’nın bu maçta da tıpkı Sassari karşısında olduğu gibi Brindisi karşısında da direnebileceğini düşünüyorum. İlk maçta aldığı mağlubiyetin reaksiyonunu zayıf rakibine karşı vermesini beklediğim Brindisi’nin tüm silahlarını devreye sokarak sonraki maçlarda ritm adına sorun yaşamak istemeyeceğini, sahada kalacakları enerjik ve istekli kadroyla da farkı açarak rakibi handikap üstünde bir farkla yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-26.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (-24.5) – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …