Anasayfa / Boulazac / Boulazac – Roanne İddaa Tahmini 11.02.20

Boulazac – Roanne İddaa Tahmini 11.02.20

Fransa JeepElite Pro A 23.hafta mücadelesinde Boulazac Salı saat 22:00’da Roanne ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.39 olarak belirlemiş.

Boulazac 22 maçın ardından 6 galibiyet çıkardı ve düşme hattında yer alıyorlar. Evlerinde 11 maçtan 5 tanesini kazandılar. Son iç saha maçlarında denk rakiplerinden Chalon Saone’a direnmelerine rağmen 3 sayı ile kaybetmişlerdi. Artık düşme hattından kurtulabilmek adına iç saha maçlarında hata yapma lüksleri kalmadı.  Berhanemeskel, Miller, Hassell üçlüsü ile tecrübelilerini kullanıp toparlanmaları gerekiyor.

Roanne ise rakibinden 1 adım önde ve düşme hattının hemen üstünde yer alıyor. Ancak onların da deplasman karneleri sıkıntılı, 10 maçtan 8 tanesini kaybettiler şuanda. Son 3 deplasman maçlarını da kaybettiler ve aslında düşme potasından uzak kalabilmelerinin tek nedeni evlerindeki iyi sonuçlardı. Evden uzaktaki sıkıntıları devam ediyor. Son maçta Nanterre karşısında hiç varlık gösterememişler, tam 29 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım da Pro A’nın vasat ekipleri arasında yer alıyorlar ve düşme adayları konumundalar. Bununla beraber Boulazac son maçta evinde kaybederken iyi oynamıştı son maçta ancak Roanne ise deplasmanlarda hiç varlık gösteremiyor. Boulazac adına sezonun hedef maçlarından biri olacak. Her ne kadar Roannne için de öyle bir maç gibi görünse de geçen hafta evinde kaybederek büyük yara alan Boulazac’ın bu sefer hata yapmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.39
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …