Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.02.2020

Houston Rockets – Boston Celtics İddaa Tahmini 12.02.2020

NBA Ligi’nde Batı ve Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Houston Rockets, Çarşamba sabahı saat 05:30’da Boston Celtics’i Toyota Center‘da konuk edecek. İddaa handikapları deplasman ekibi lehine 4.5 olarak açarken bets10 3.5 olarak açmış.

Houston Rockets son 2 maçını da kaybetti. Phoenix deplasmanında farklı geçilen ekip ardından iç sahada Bojan Bogdanovic’in son saniye üçlüğüne engel olamayınca 1 galibiyet üstündeki Utah’a da kaybetti ve maç farkı 2’ye yükseldi. Son maçta oynamayan 15.3 sayı ortalamasına sahip olan Eric Gordon 21 Şubat’a kadar forma giyemeyecek.

Boston Celtics Doğu konferansının 3. sırasında bulunuyor ve ipleri sıkmış durumda. Son 7 maçını kazanan ekip Tatum’un etkili oyunuyla ilerlemeye devam ediyor. Jaylen Brown’ın ufak bir sakatlığı bulunuyor ve durumu maç saatinde belli olacak. Başka bir sakatlık ise yok.

Houston Rockets pota altında sıkıntı çekiyor. Ribaund olarak yine kötü bir performans çıkardılar çünkü uzun oyuncuları yok. Boston boyut olarak daha güçlü ve sağlam bir takım. Pota altında iyi performans sergileyen bir Theis var. Brown oynarsa zaten favori taraf olacaklar, oynamasa bile maçtan kopacaklarını düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.73

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …