Anasayfa / Genel / Braunschweig – Bremerhaven İddaa Tahmini 29.09.17

Braunschweig – Bremerhaven İddaa Tahmini 29.09.17

Braunschweig - Bremerhaven İddaa Tahmini 29.09.17
Braunschweig – Bremerhaven İddaa Tahmini 29.09.17

Almanya BBL‘de yeni sezon start alıyor ve açılış maçında Braunschweig 29 Eylül Cuma akşamı saat 21:30’da Bremerhaven‘i konuk ediyor.

Maçın analizine geçmeden önce hem iddaa kapsamındaki hem de bahis dünyasının lider platformlarından Bets10’daki baremlere bir göz atalım. Bets10’da ev sahibi takım lehine 2.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 167.5 olarak set edilmiş. İddaa’da 806 koduyla açılan maçta ev sahibi lehine 2.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 166.5 olarak belirlenmiş.

Bu Sezon İşleri Daha da Zor

Koç Menz ile yola devam eden Braunschweig, transfer dönemini hareketli geçiren ekipler biriydi. Geçen sezonu düşme potasının hemen üstünde tamamlamalarının ardından bu sezon en azından bu stresi yaşamak istemiyorlar. Takımın önemli isimlerinin tamamı ile yollar ayrıldı; Carlos Medlock, Dyshawn Pierre, Carlton Guyton ve Geoffrey Groselle. Yerlerine ise atletik kanat oyuncusu Jarekious Bradley, geçen sezon ligin önemli uzunlarından biri olan Scott Eatherton, Almanya ikinci liginin tecrübeli ve etkili isimlerinden DeAndre Lansdowne hamleleri yapıldı. Kısaca geçen sezona göre güç kaybettiklerini söyleyebiliriz, hem rotasyon daraldı ve hem skor opsiyonları kısıtlandı.

Ortada Kalmaya Çalışacaklar

Bremerhaven geçtiğimiz sezonun orta şekerli takımlarından biriydi, ligi 12.sırada etliden sütlüden uzak bir konumda, rahat bitirmişlerdi. Koç Machowski’nin öğrencilerinde hedef yine aynı, öncelikli olarak düşme potasından uzak durmak ve mümkünse play-off şansını zorlamak. Bunu yapabilmek için de ilk adım olarak takımın önemli parçalarından olan oyun kurucu Jordan Hulls, savaşçı pota altı oyuncusu Ivan Elliott ve çok yönlü uzun Harper Kamp’ı kadroda tuttular. Tabi elbette kaybettikleri değerli isimler de oldu; Quincy Diggs ve Karvel Anderson, takımın iki skorerini kaybettiler. Kadroya yeni eklenen iki dikkat çekici isim ise Amerikalı uzunlar Carl Baptiste ile Geoffrey Groselle oldular. Yani kısa rotasyonunda oynayan iki önemli skorerin yerini dolduramadılar. Onlar da rakipleri gibi güç kaybettiler ve bu sezon alt sıralara daha yakın bir Bremerhaven görmemiz muhtemel.

Braunschweig – Bremerhaven İddaa Tahmini

İki takımın da geçtiğimiz sezona nazaran güç kaybettiğini belirtmiştim ve iki takım da bana göre bu sezon BBL’nin zayıf halkalarından olacaklar. Ancak Braunschweig kendi sahasında zaman zaman etkili oynayabilen bir takım ve rakibi de kendisi gibi hazır değilken maçtan kolay kolay kopmayacaktır. Burada alabilecekleri bir galibiyetin sezon kalanında onlar için çok önemli olabileceğini belki de düşme hattından çıkış bileti olabileceğini biliyorlar. Kaybetseler de son topa kadar direnirler.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 1 (+2.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (+2.0) / 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Manresa İddaa Tahmini 13.10.19

İspanya Liga Endesa 4.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 21:00’da Manresa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir