Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 20.10.19

Braunschweig – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 20.10.19

Almanya easyCredit BBL 4.hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar saat 16:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Braunschweig lige iyi bir giriş yaptı ve bu sezon da play-off yarışçılarından biri olacağını gösterdi. Zayıf Gottingen’i farklı geçerken evlerinde Ulm karşısında ise zorlansalar da 6 sayı farkla kazanmayı bildiler. Son maçlarında ise deplasmanda güçlü Bayern karşısında direnemediler ve 13 sayı farkla yenildiler. Özellikle hücumda çok zorlanmışlardı o maçta ve sadece 62 sayıda kalmışlardı.

Mitteldeutscher ise geçtiğimiz sezonun aksine bu sezon düşme potasının uzağında olacak gibi, hatta sezon başı performansları ile ilk 8 yarışında olabileceklerinin de sinyallerini verdiler. Evlerinde Ludwigsburg’a çok iyi direnip 2 sayı ile kaybettikten sonra Hamburg’u deplasmanda 21 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Son maçlarında ise güçlü Bamberg’e karşı çok iyi oynamışlar ve uzatma sonunda 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Hücumda Kajami-Keane ve Gbinije gibi etkili, formda silahlara silahlara sahipler.

Aslında iki takımın da skor potansiyelinin yüksek olduğunu biliyoruz ama bu maçta toplam sayı baremi bana güven vermiyor ki Braunschweig da son maçta Bayern karşısında tempoyu epey düşürmüştü. Bunun yerine Mitteldeutscher’in ne kadar dirençli bir takım olduğuna konsantre olabiliriz. Özellikle son maçta Bamberg gibi zorlu bir takıma karşı direnip uzatma sonunda sadece 3 sayı farkla kaybetmeleri çok önemli bir kriter. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen denk rakibi karşısında Mitteldeutscher’in kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.66
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …