Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 20.10.19

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 20.10.19

Almanya easyCredit BBL 4.hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar saat 16:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışlar.

Ludwigsburg sezona iyi bir giriş yaptı. Önce bu sezonun zorlu deplasmanlarından biri olmaya aday Mitteldeutscher karşısında zor da olsa 89-87 kazandılar, sonra da evlerinde Bonn’u 94-80 ile rahat geçtiler. Son maçta ise Oldenburg deplasmanında skor üretiminde sorun yaşayınca 78-83 kaybetmekten kurtulamadılar. Khadeen Carrington, Jaleen Smith ve Nick Weiler-Babb gibi genç ve potansiyelli skor opsiyonlarının yanına eski oyuncuları, tecrübeli skorer guard Marcos Knight’ı da eklediler, skor potansiyelleri bir kademe yükseldi diyebiliriz rahatlıkla.

Ulm ise koç Lakovic yönetiminde girdiği yeniden yapılanma sürecinde beklendiği gibi sezonun ilk bölümünde zorlanıyor. BBL’de oynadıkları 2 maçtan birini kazanabildiler, EuroCup’da ise üçte 0 çektiler, Avrupa defteri erken kapanacak onlar için büyük olasılıkla. Ligde ve EuroCup’da oynadıkları son 2 deplasman maçlarına baktığımızda özellikle savunmada sınıfta kaldıklarını gördük. Braunschweig’a 88-94 ve Andorra’ya ise 78-97 yenilmişlerdi. Derrik Willis ve Tyler Harvey gibi iki yetenekli hücum silahına sahipler.

Ludwigsburg Carrington ve Weiler-Babb gibi iki tempolu guardla sürekli tam saha basketbolu oynamak isteyen özellikle evinde enerjisi çok yüksek olan bir takım. Bir de bu rotasyona tecrübeli skorer Knight eklenince onları iç sahada 85 sayının altında tutmak bir çok BBL takımına hiç de kolay olmayacak. Ulm da bu takımlardan biri. Yeni bir koç ve yeni oyuncularla henüz takım kimyasını oturtabilmiş değiller, özellikle savunmada çok aksıyorlar. Bu maçta da rakibin etkili guard rotasyonunu yavaşlatmakta sorun yaşayacaklarını, ev sahibinin 85 sayının üstünde skor bulacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.61
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …