Anasayfa / Alba Berlin / Wurzburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 20.10.19

Wurzburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 20.10.19

Almanya easyCredit BBL 4.hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 16:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Wurzburg sezona üçte iki ile iyi bir giriş yaptı, tek kayıpları zorlu Oldenburg deplasmanında geldi ki onda da direnip tek haneli farklarla yenilmişlerdi. Evlerindeki tek maçta zayıf Gottingen’i 15 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen sezondan da bildiğimiz üzere evlerinde iyi oynuyorlar ve son maçta deplasmanda denk rakiplerinden Bayreuth’u 9 sayı farkla geçerek moral depoladılar. Skor yükünü takım olarak paylaşıyorlar. Takımın lideri Hulls’un yanı sıra Fischer, Wells ve Bowlin de formda isimler.

Alba Berlin hem Euroleague hem de BBL maratonunda şuan kadar çok yıprandı. Daha sezonun başı olmasına rağmen takımda kısmi sakatlıklar boy gösteriyor. Özellikle geride bıraktığımız 10 gün onlar için çok yorucuydu. Zorlu İstanbul ve Barcelona deplasmanlarında epey yıprandılar ki son maçta Barcelona karşısında hiç varlık gösteremediler ve potalarında 103 sayı görerek 19 sayı farkla yenildiler. Nnoko’nun performansı düştü ve Hermannsson ile Sikma henüz kendine gelebilmiş değil. Giedraitis ve Siva, Eriksson’un yokluğunda skor yükünü üstlenmeye çalışıyorlar.

İki takım arasında net bir kalite farkı var elbette. Ancak Wurzburg hem ev sahibi avantajına sahip hem de fiziksel olarak çok daha iyi durumdalar. Ayrıca Alba’nın bu sezonun deplasmanlarda BBL sahnesinde de zorlandığını gördük, Bamberg karşısında cel terleri dökmüşler ve geriden gelerek sadece 4 sayı farkla kazanabilmişlerdi. Formda Wurzburg’un kendi sahasında yorgun Alba karşısında kazanması sürpriz olabilir ama kaybetserler de çift haneli farklar yemeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+11.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (+11.5) – 1.67
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …