Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Rasta Vechta İddaa Tahmini 25.03.24

Braunschweig – Rasta Vechta İddaa Tahmini 25.03.24

Almanya easyCredit BBL 25. hafta mücadelesinde Braunshcweig Pazartesi günü saat 22:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar. 

Braunschweig ligin orta altı takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kaybettikleri için play-off yarışında ciddi yara aldılar, 11 galibiyette kaldılar ve artık play-in yarışında bile işleri kolay değil… Diğer yandan evlerindeki performanslarına baktığımızda son 5 maçtan 4 tanesinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 167, 181, 189 ve 169 sayı üretilmişti. 

Vechta cephesinde ise işler yolunda, beklentilerin çok üstüne çıktılar yeniden BBL’ye döndükleri ilk sezonlarında. Kalıcı olduklarını gösterdikleri gibi play-off yarışındaki iddialı takımlardan biri olmayı da başardılar. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak 16 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular, bir maçları eksik ve 4. sıradan sadece 2 galibiyet uzaktalar… Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda son 2 maçta galibiyetlerle beraber yüksek skorlu mücadeleler de izlemiştik, sırasıyla 169 sayı ve 178 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım arasında puan sıralamasında göreceğimiz üzere net bir siklet farkı var ki Vechta son haftalarda formda rakibinin aksine. Yani puan tablosundaki durumu sahaya da net olarak yansıtıyorlar. Diğer yandan deplasmanda oldukları için tam olarak güven vermiyorlar. Ama konu skor üretimine gelince iki takımın da iyi durumda olduklarını biliyoruz. Tempoyu seviyorlar ve bu maçta da birbirlerini tetikleyip, savunmadaki açıklarını rahatlıkla cezalandıracaklardır. Bu nedenle de beklentim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.45
Rexbet Oranı: ÜST (163.5) – 1.64
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …