Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – Mega Basket İddaa Tahmini 25.03.24

Kızıl Yıldız – Mega Basket İddaa Tahmini 25.03.24

Adriyatik Ligi 24. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Pazartesi günü saat 22:00’da Mega Basket ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişler. 

Sırp ekibi her ne kadar Euroleague’de artık havlu atmış olsa da Adriyatik’de halen şampiyonluğun en güçlü adaylarından birisi. Nitekim son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 20 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler. En yakın rakiplerinden 2 galibiyet öndeler ve bir maçları da eksik. Evlerindeki son maçta zayıf Krka’yı tam 53 sayı farkla ezip geçerken, geçen hafta da Cibona’yı deplasmanda 23 sayı farkal yenmeyi bilmişlerdi.

Ligin en genç kadrolarından birine sahip olan Mega ise son 4 maçını üst üste kazanarak 13 galibiyete ulaştı ve kendisine 6. sıradan play-off potasında yer edindi. Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda zayıf Krka’yı tam 15 sayı farkla geçerken diğer 2 maçta güçlü Partizan’dan 32 sayı ve denk rakiplerinden Zadar’a ise 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanarak bir diğer denk rakipleri Studentski’yi 9 sayı farkla geçmişlerdi.

Kızıl Yıldız bu sezon da son yıllarda olduğu gibi yine şampiyonluğun en güçlü adayı konumunda. Her ne kadar Euroleague’de çift maç haftasından geliyor olsa da koç Sfairopoulos’un elinde Teodosic, Nedovic, Mitrovic, Davidovac gibi kaliteli yerli oyuncular var. Onların liderliğinde de evlerinde genç oyunculardan kurulu Mega karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, dominant bir skorla yani çift hanekli farklarla galibiyete uzanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.53
Betroad Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Rasta Vechta – Oldenburg İddaa Tahmini 13.04.24

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cumartesi günü saat 21:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. …