Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Bremerhaven – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 09.11.18

Bremerhaven – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 09.11.18

Almanya easyCredit BBL 7.hafta mücadelesinde Bremerhaven Cuma akşamı saat 22:30’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Bremerhaven lige orta halli bir başlangıç yaparak 6 maçtan 3 galibiyet çıkarmayı başardılar. Evlerinde 3 maç yaptılar, ilkinde denk rakiplerinden Crailsheim’ı 13 sayı farkla rahat geçerken sonraki 2 iç saha maçında güçlü rakiplerden Bamberg’e 5 ve Bayern’e 17 sayı farkla yenildiler. Diğer taraftan son maçta deplasman olmalarına rağmen denk rakiplerinden Jena’yı uzatma sonunda geçerek moral depoladılar.

Mitteldeutscher ise sezona çok kötü bir giriş yaptı, 2 maç eksikleri var ve oynadıkları 5 maçta 0 çektiler. Şuanda BBL’de galibiyetle tanışamayan tek takım olarak tablonun son sırasına demir atmış durumdalar. 3 deplasman maçı oynadılar bu sezon. Kendi sınıflarındaki takımlardan, Giessen’e 7 ve Jena’ya tam 17 sayı farkla kaybettiler. 

Denk güçlerin kapışmasında Bremerhaven kağıt üstündeki eşitliği form grafiği ile bozan taraf. Bir de bunun üstüne ev sahibi avantajlarını eklersek son 2 maçta güçlü rakiplerle karşılaşan, bu nedenle galibiyete hasret olan Bremerhaven’in zayıf ve formsuz rakibi karşısında rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.72
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …